Зеленський привітав працівників освіти з Днем учителя
Президент України Володимир Зеленський привітав освітян із Днем учителя та подякував їм за те, що виховують і розвивають таланти українських дітей, вчать їх бути порядними та цінувати тих, хто поруч.
"Україна відзначає День працівників освіти: учителів, викладачів, педагогів. Сьогодні професійне свято людей, яким довіряють найдорожче, що є в будь-якій сімʼї, – майбутнє дітей, їхній розум, виховання, розвиток талантів, зростання яскравих, незалежних і самодостатніх особистостей", - написав президент у телеграм-каналі в неділю.
"Я дякую всім освітянам, хто попри все навчає наших дітей найсвітлішого, що є в житті, вчить їх бути порядними, цінувати тих, хто поруч, ділитися досвідом і переймати досвід нових поколінь. Дякую за те, що навчаєте правильного погляду на світ і показуєте, як у цьому світі стати успішними. Цінуємо вашу вірність і ваш внесок у сильну та розвинену Україну!", - сказав президент.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати
17:51, 14.01.2026
Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК
16:24, 14.01.2026
Уночі Росія атакувала Україну 113 дронами та трьома балістичними ракетами - Зеленський
11:36, 14.01.2026
Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот
15:10, 13.01.2026
Зеленський поінформував премʼєра Нідерландів про російські удари
12:51, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки
22:49, 14.01.2026
США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь