Байден на зустрічі із Зеленським: Росія не переможе в цій війні
Президент США Джо Байден під час зустрічі з українським лідером Володимиром Зеленським заявив, що РФ не переможе у війні, переможе Україна.
"Дозвольте мені чітко заявити. Росія не переможе в цій війні. Росія не переможе. Україна переможе, і ми будемо продовжувати підтримувати вас на кожному кроці", - сказав Байден на зустрічі із Зеленським.
Він підкреслив, що США "дивляться вперед", щоб допомогти Україні досягти успіху в довгостроковій перспективі.
Байден нагадав, що раніше цього літа було запущено Ukraine Compact, у якому беруть участь понад 20 країн, прихильних до довгострокової безпеки України, а разом із понад 30 країнами та ЄС, США випустили спільну декларацію щодо підтримки відновлення та реконструкції України.
"Цими діями ми даємо зрозуміти, що підтримуємо Україну зараз і в майбутньому", - заявив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання
23:44, 24.12.2025
Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів
22:57, 24.12.2025
Ми просимо миру для України і боремось за це – Зеленський у Святвечір
17:27, 24.12.2025
Зеленський: Напередодні Різдва "рускіє" вкотре показали, хто вони насправді, так б’ють безбожники
17:21, 24.12.2025
Зеленський у Святвечір: Попри всі біди, які принесла Росія, вона не здатна окупувати наше українське серце
17:16, 24.12.2025
ОСТАННЄ
Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ
03:11, 25.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб
02:12, 25.12.2025
Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго