Порошенко передав ССО партію квардроциклів та автобусів
Народний депутат, лідер фракції "Європейська солідарність" Петро Порошенко передав декільком полкам Сил спеціальних операцій (ССО) техніку, замовлену військовими, повідомляють на сайті полісили.
"Звітую перед командувачем ССО, генералом Трепаком: всі замовлення виконано. Продовжуємо співпрацю заради Перемоги", - написав Порошенко у фейсбуці.
До партії переданої допомоги входять квадроцикли для пересування мобільних груп, підвезення боєкомплекту та евакуації поранених, автобуси для логістики, шини, командно-штабні модулі та пральні комплекси, які замовили військовослужбовці.
Порошенко зазначив, що ССО "діють тихо, професійно і без зайвого галасу" і що "вони скромні люди, які не шукають слави". "І коли відбуваються події, як-от нещодавні у Тверській області, всі можуть лише припускати, хто стоїть за цими операціями: ССО, СБУ чи ГУР. І відповідь завжди одна: без коментарів. Думаю, це і є найкраще визнання роботи наших спеців", - написав політик.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Київ передав військовим на фронт майже 70 тис дронів та 350 систем РЕБ за рік – мер
13:59, 24.12.2025
Порошенко передав військовим велику партію енергообладнання – генератори і зарядні станції
11:54, 24.12.2025
Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше
21:45, 23.12.2025
Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко
11:26, 22.12.2025
Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності
10:40, 22.12.2025
ОСТАННЄ
Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині
17:20, 25.12.2025
Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств
17:12, 25.12.2025
Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"
17:08, 25.12.2025
Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині
16:55, 25.12.2025
У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України