Україна планує відкрити нове генеральне консульство у Словаччині
Україна має намір розширити консульську присутність у Словаччині та відкрити нове генеральне консульство, повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.
"Вдячний Словаччині, яка гостинно прийняла велику кількість українців. Для захисту законних прав та інтересів наших громадян ми плануємо розширити консульську присутність України в Словаччині та відкрити нове генеральне консульство", - сказав Сибіга на спільній пресконференції зі словацьким колегою Юраєм Бланаром у Братиславі.
Окремо Сибіга висловив подяку словацьким партнерам за тверду і непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, а також шляху вступу Києва до Європейського Союзу.
"Україна у складі Євросоюзу - у спільних інтересах для Києва і Братислави. У цьому контексті дякую, пане міністре, за готовність поділитися досвідом євроінтеграції Словаччини та надати відповідну експертну підтримку", - зазначив глава МЗС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга офіційно відкрив Генконсульство України в словацькому Пряшеві
17:31, 05.12.2025
Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС
11:42, 05.12.2025
Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ
22:48, 10.11.2025
Фіцо не підтримує ідею ЄС про закупівлю озброєння США для України
20:14, 29.10.2025
Словаччина організує присвячену Україні конференцію для створення платформи зі зміцнення співпраці
11:53, 20.10.2025
ОСТАННЄ
Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції
21:27, 06.12.2025
Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві
20:36, 06.12.2025
"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську
20:33, 06.12.2025
У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби
19:41, 06.12.2025
РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру