Призначення Точицького міністром дасть імпульс розвитку міжнародної культурної дипломатії - нардеп Кравчук
Призначення кадрового дипломата Миколи Точицького міністром культури та стратегічних комунікацій України дасть імпульс розвитку міжнародної культурної дипломатії, вважає заступниця голови парламентського комітету з питань гуманітарної політики Євгенія Кравчук (фракція "Слуга народу").
"Він кадровий дипломат, знає англійську, французьку... Однозначно буде такий імпульс у міжнародній роботі... культурній дипломатії... Я думаю, що буде можливість залучити більшу донорську допомогу й допомогу від партнерів, від британських колег. Уже надійшли пропозиції... Однозначно буде посилено роботу з ЮНЕСКО, з міжнародними інституціями, зокрема щодо переслідування воєнних злочинів", - сказала Кравчук на брифінгу в четвер.
Вона наголосила, що Україна має бути у фокусі світової уваги, на чому наголосив президент Володимир Зеленський на зустрічі з фракцією "Слуга народу" в середу.
"А культурна дипломатія - це один зі шляхів цих фокусувань", - зазначила Кравчук.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді пропонують зобов’язати міністрів звітувати перед відставкою
12:56, 27.11.2025
Новий постпред України при Раді Європи прибув до Страсбурга
15:43, 19.10.2025
Єрмак зустрівся з представницею ОАЕ, говорили про дітей та обмін полоненими, про інвестування в енергетику та агросектор
15:18, 11.10.2025
Міністерка ОАЕ з питань міжнародного співробітництва відзначена орденом княгині Ольги І ступеня
13:48, 11.10.2025
Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр
20:05, 11.09.2025
ОСТАННЄ
Три людини постраждали від атаки на Кривий Ріг, є проблеми з водо- та теплопостачанням – Вілкул
17:06, 07.01.2026
Ветеран-оператор РЕБ може застосувати свої військові компетенції як інженер радіочастотних систем і спеціаліст із телекомунікацій - Мінветеранів
16:45, 07.01.2026
У міністра спорту Бідного 15 радників на громадських засадах
16:43, 07.01.2026
Львівська ОВА терміново перевірить готовність об’єктів критичної інфраструктури працювати в кризових умовах – Козицький після заяв Садового
16:31, 07.01.2026
Мінрозвитку попереджає про погіршення погоди, створено штаб з ліквідації наслідків НС на головних дорогах