Міноборони: Жодних шикувань під час російського удару по вишу в Полтаві не було
У момент російського удару по військовому навчальному закладу в Полтаві жодних шикувань не відбувалося, заявив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.
"За нашими даними, у закладі відбувався навчальний процес. О 9:08 пролунав сигнал тривоги, усі спускалися в укриття. Через кілька хвилин після оголошення тривоги пролунали вибухи. Деталі трагедії в Полтаві вивчаються. Наразі відомо, що жодних шикувань або інших заходів у момент удару не відбувалося", - сказав він в ефірі телемарафону у вівторок увечері.
Спікер зазначив, що міністр оборони України Рустем Умєров доручив Головній інспекції Міноборони терміново провести службове розслідування.
Як повідомлялося, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що військова служба правопорядку у Збройних силах України бере участь у розслідуванні обставин російського удару по Полтаві 3 вересня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України
03:33, 21.12.2025
Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК
14:01, 19.12.2025
Міноборони розпочало тестування системи "Майно" у військових частинах
11:47, 19.12.2025
Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці
20:18, 18.12.2025
Міноборони подало в уряд документи для запуску Defence City з 5 січня
09:31, 17.12.2025
ОСТАННЄ
21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
07:00, 21.12.2025
Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя
06:36, 21.12.2025
Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ
05:31, 21.12.2025
Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ
04:33, 21.12.2025
Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі