Громадський транспорт у Києві для учнів з вересня до червня буде безоплатним
Школярі Києва знову можуть безоплатно їздити в громадському транспорті з вересня й до кінця червня наступного року, повідомляють у телеграм-каналі "Київ Цифровий" у понеділок.
"З 1 вересня до кінця червня громадський транспорт у Києві для учнів знову безоплатний. Для цього школярам необхідно лише валідувати свій учнівський квиток у транспорті", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що для того, щоб замовити його, потрібно обрати сервіс "Замовлення учнівського", далі заповнити дані учня й замовити цифровий квиток. Щойно навчальний заклад підтвердить дані, надійде номер і пін-код учнівського. Потім слід додати учнівський за номером і пін-кодом в акаунт учня в сервісі "Транспортна карта".
Якщо ж пластиковий учнівський уже додано до застосунку, треба перейти в його налаштування й перетворити на цифровий.
У тому разі, якщо смартфона поки що немає, можна замовити пластиковий учнівський проїзний на додаток до цифрового.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер
11:59, 04.12.2025
Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко
20:07, 03.12.2025
НАЛУ ініціює звернення до Європарламенту щодо правил реєстрації українських організацій у Реєстрі прозорості ЄС
19:12, 03.12.2025
Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні
13:04, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА
04:01, 06.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб
03:59, 06.12.2025
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові
02:28, 06.12.2025
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині