У Херсонській області у результаті обстрілів шість поранених
За минулу добу внаслідок ворожих обстрілів із різних видів зброї, зокрема з авіації, у Херсонській області шестеро осіб дістали поранення, повідомив про наслідки ударів голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Прокудін у середу вранці.
"Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинилися Станіслав, Черешеньки, Садове, Михайлівка, Антонівка, Червоний Маяк, Тараса Шевченка, Томарине, Берислав, Велетенське, Музиківка, Дніпровське, Зимівник, Білозерка, Золота Балка, Тягинка та місто Херсон", - написав він у телеграм-каналі.
Прокудін наголосив, що "через російську агресію 6 осіб дістали поранення".
За даними ОВА, російські військові поцілили в об'єкт критичної інфраструктури, навчальний та медичний заклади, фермерське господарство; житлові квартали населених пунктів області, зокрема 2 багатоповерхівки та 9 приватних будинків. також окупанти пошкодили газопровід, господарські споруди, приватні автомобілі, автобус і сільгосптехніку.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині
10:08, 14.03.2025
Впродовж доби зафіксовано 146 бойових зіткнень - Генштаб
08:05, 14.03.2025
У Курській області з початку доби було 9 боєзіткнень, ворог завдав 18 авіаударів – Генштаб
16:39, 13.03.2025
Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена
10:31, 13.03.2025
За добу на фронті відбулось 138 боїв, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
08:29, 13.03.2025
ОСТАННЄ
Кабмін висловив намір не ставати учасником угоди з Білоруссю про співробітництво в галузі вищої та післядипломної освіти
14:33, 14.03.2025
Кабмін погодив експериментальний проєкт з надання держдопомоги на навчання дітям осіб, які захищали незалежність України
14:28, 14.03.2025
Суд дозволив БЕБ провести спецрозслідування щодо співвласниці Айбокс Банку Шевцової
14:06, 14.03.2025
ЄС виключив із санкційного списку чотирьох громадян РФ
13:54, 14.03.2025
Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго