Кірбі про наступ ЗСУ в Курській області: Якщо Путіну це не подобається, він може просто вивести свої війська з України і на цьому закінчити
Якщо керівництву РФ не подобається наступальна операція ЗСУ в Курській області, вони можуть просто вивести свої війська з території України, сказав представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, коментуючи заяви російської сторони про те, що ця операція - "війна Заходу з Росією".
"Не робіть помилок щодо цього: це війна Путіна проти Росії. І якщо йому це не подобається, якщо це змушує його почуватися трохи некомфортно, тоді є просте рішення: він може просто забратися з України і на цьому закінчити", - сказав Кірбі під час брифінгу.
Він знову наголосив, що Україна захищається від російської агресії, і "це агресивна війна Росії проти України, в чистому вигляді. Так було завжди з самого початку".
"Я не говоритиму про українські воєнні дії...Я дозволю їм (українському керівництву - ІФ-У) розповісти самим про те, що вони роблять. Ми перебуваємо в тісному контакті з ними, як і варто було очікувати", - наголосив Кірбі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Українські бійці підняли синьо-жовті прапори над селами у Курській області
07:28, 24.08.2025
Сирський повідомив про просування ЗСУ в Юнаківці та контроль над близько 90 кв. км Глушковського району Курської області
10:03, 22.06.2025
Генштаб ЗСУ: на Курщині відбито 11 атак ворога, п'ять боїв ще тривають
16:21, 24.05.2025
Повітряні сили уразили пункт управління ворожими БпЛА на Курщині – Генштаб ЗСУ
18:35, 05.05.2025
Площа українського контролю в Курській області скоротилась до 29 кв км – DeepState
14:52, 28.04.2025
ОСТАННЄ
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела
14:54, 06.12.2025
Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську
14:50, 06.12.2025
Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам
14:33, 06.12.2025
Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир