Глави МЗС України і ПАР обговорили в телефонній розмові зміцнення співпраці між країнами
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром міжнародних відносин і співробітництва ПАР Рональдом Ламолою, вони обговорили низку важливих двосторонніх і міжнародних питань.
"Я говорив з Рональдом Ламолою, щоб особисто привітати його з призначенням на посаду міністра міжнародних відносин та співробітництва Південної Африки. Я побажав своєму новому колезі успіхів у зміцненні важливої регіональної та глобальної ролі Південної Африки. Ми обговорили шляхи зміцнення співпраці між нашими країнами, а також низку важливих двосторонніх та міжнародних питань", - зазначив Кулеба в соцмережі Х.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Норвегія готова приєднатись до підготовки кроків для відновлення України - Зеленський
15:26, 27.01.2026
МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни
23:47, 26.01.2026
Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну
17:10, 23.01.2026
Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга
08:14, 22.01.2026
Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України
21:47, 21.01.2026
ОСТАННЄ
Міносвіти затвердило рекомендації щодо фільтрації Інтернет-контенту у закладах освіти
18:08, 27.01.2026
Схвалено ще 22 проєкти для фінансування у межах III етапу Програми відновлення України – Мінрозвитку
18:00, 27.01.2026
Міносвіти спрямувало до вишів держфінансування на підвищення оплати праці педагогічним і науково-педагогічним працівникам
17:54, 27.01.2026
Щонайменше двоє поранених через удар по пасажирському потягу "Барвінкове – Львів – Чоп" на Харківщині – Кулеба