"Охматдит" оголосив тендер на ремонт лікарні після російської атаки
БО "Благодійний фонд "Охматдит - здорове дитинство" оголосив тендер на проведення термінового ремонту фасаду та внутрішніх приміщень Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" (Київ), яка постраждала після російської ракетної атаки 8 липня.
"Ми шукаємо надійних партнерів для виконання будівельних і ремонтних робіт, щоб якнайшвидше повернути нашу установу до нормального функціонування і зробити її ще кращою", - йдеться на сайті "Охматдиту".
Термін подання пропозицій на участь у тендері - до 25 липня.
Згідно з вимогами до учасників, проєкт відбудови буде реалізовано за моделлю "Проєктуй-будуй", що передбачає виконання проєктних і будівельних робіт одним підрядником. Зазначається, що роботи з відновлення вікон і ремонту приміщень мають бути виконані протягом 45 днів з моменту підписання договору, решта нетермінових робіт - протягом п'яти місяців.
Як повідомлялося, ракетний удар росіян уранці 8 липня пошкодив в "Охматдиті" чотири лікувальні та один адміністративний корпус. Поранено близько 50 осіб, двоє медиків загинули.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
"Запоріжсталь" частково відновила роботу після аварійної зупинки через блекаут
14:35, 25.12.2025
Відновлюватися після атак стає дедалі складніше, бо в нас закінчується обладнання, – СЕО ДТЕК
18:56, 24.12.2025
Нацполіція оголосила підозри у справі про привласнення 70 млн грн на відновленні критичної інфраструктури Харкова
11:29, 24.12.2025
Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"
22:02, 22.12.2025
Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба
19:07, 17.12.2025
ОСТАННЄ
В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС
15:49, 27.12.2025
Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра
15:20, 27.12.2025
Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура
15:04, 27.12.2025
Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї
14:45, 27.12.2025
Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН