Президент України Володимир Зеленський провів у ніч на суботу телефонну розмову з кандидатом у президенти США Дональдом Трампом.
«Я говорив із Дональдом Трампом, щоб привітати його з висуненням від Республіканської партії та засудити шокуючу спробу нападу на нього в Пенсильванії. Я побажав йому сил і абсолютної безпеки в майбутньому», - написав Зеленський у своїй соціальній мережі Х (Твіттер).
Під час розмови, як повідомив президент України, він наголосив на життєво важливій двопартійній і двопалатній підтримці Америки в захисті свободи і незалежності України.
Він також наголосив, що Україна завжди буде вдячна Сполученим Штатам за допомогу в зміцненні обороноздатності у протистоянні російському терору, оскільки напади Росії на українські міста і села тривають щодня.
«Ми домовилися з президентом Трампом обговорити на особистій зустрічі, які кроки можуть зробити мир справедливим і по-справжньому міцним», - резюмував Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ
04:39, 22.12.2025
Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим
02:53, 22.12.2025
Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим
02:37, 22.12.2025
Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою
01:17, 22.12.2025
Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України
22:46, 21.12.2025
ОСТАННЄ
Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState
00:27, 22.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
23:28, 21.12.2025
Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ
22:05, 21.12.2025
Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко
20:00, 21.12.2025
Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський