На фронті відбулося близько 120 боїв, ворог концентрує зусилля на Покровському та Торецькому напрямках
Від початку доби на фронті відбулося 118 бойових зіткнень, сьогодні ворог концентрував свої зусилля на Покровському і Торецькому напрямках, на яких на даний час відбулося по 24 бойові зіткнення, сказано у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 22.00 середи.
«Від початку доби зафіксовано 118 бойових зіткнень, противник завдав 43 авіаудари (застосував 58 УАБів) і 605 ударів дронамі-камікадзе, здійснив 3230 обстрілів позицій наших військ», - ідеться у зведенні.
Ворог зосереджує значні зусилля на Покровському напрямку, російські загарбники здійснили 24 спроби витіснити наших захисників із займаних позицій, сконцентрували зусилля біля Новоолександрівки та Новоселівки Першої.
«За уточненою інформацією, російський агресор сумарно втратив 304 особи вбитими та пораненими. Знищено БТР і БМП окупантів, гармату, чотири мотоцикли, МТ-ЛБ і п'ять автомобілів. Крім того, ще вісім артсистем, одна БМП і 15 автомобілів зазнали значних пошкоджень», - уточнюється у зведенні.
На Торецькому напрямку зупинено 23 атаки російських терористів, один бій ще триває. Усі зусилля ворог сьогодні спрямував у райони Північного та Нью-Йорка.
На Харківському напрямку відбито 16 атак противника, 11 із них - біля Глибокого, решта - в районі Вовчанська.
«Загарбники втратили 94 військовослужбовці вбитими та пораненими. Крім того, знищено та пошкоджено 13 артсистем, чотири автомобілі, бойову броньовану машину та дві одиниці спецтехніки», - повідомляє Генштаб.
На Курахівському напрямку відбулося 12 ворожих атак поблизу Георгіївки, Парасковіївки та Красногорівки, де ще триває бій, спроби противника просунутися вперед зупинено.
На Куп'янському напрямку Сили оборони відбили десять атак окупантів у районах Піщаного, Берестового, Андріївки та Синьківки.
На Оріхівському напрямку відбито сім атак противника на напрямках Вербове - Мала Токмачка та Нестерянка - Новоандріївка. Шість атак відбито, ще одна - триває.
На Сіверському напрямку окупанти зазнали втрат під час семи спроб штурму наших позицій поблизу Верхньокам'янського, Роздолівки та Виїмки.
На Лиманському напрямку поточної доби зафіксовано шість безуспішних спроб противника просунутися в напрямках Греківки, Макіївки, Тернів і Торського.
На Краматорському напрямку загальна кількість спроб ворога покращити тактичне положення зросла до чотирьох. Триває бій біля Андріївки, інші атаки відбито. Ситуація контрольована.
На Времівському напрямку відбулося три бойові зіткнення. Ворожі штурми захлинулися в районах Костянтинівки та Новодарівки.
На Придніпровському напрямку підрозділи наших військ відбили 3 атаки противника на лівобережжі Дніпра.
На решті напрямків ситуація наразі без особливих змін.
У зведенні відзначено воїнів 47-ї окремої механізованої бригади «Магура», які «впевнено стримують натиск російських окупаційних військ і наносять агресору відчутних втрат».