Выборы2019
18:12 11.07.2019

Смешко: В парламенте нужны люди, которые с первого дня будут работать, а не учится

2 мин читать
Смешко: В парламенте нужны люди, которые с первого дня будут работать, а не учится

Подается на языке оригинала

У «Сили і Честі» є величезна лава запасних для виконавчої влади — близько семи тисяч людей, де є навіть діючі співробітники силових структур і державних органів. Про це завив лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко в інтерв’ю журналісту Юрію Бутусову.

«У мене лава запасних для виконавчої гілки влади величезна. У нас є громадське об’єднання «Сила і Честь» – близько семи тисяч людей, де є навіть діючі співробітники силових структур і державних органів. Але вони в парламент не підуть. Більшість з них навіть не хоче цього, і не вміють, бо вони професіонали своєї справи. А для парламенту потрібні ті, хто з першого дня вчитися не будуть. Вони прийдуть і повинні відновити правове поле. Закони, які зараз в Україні, фактично, для корупціонерів, а не для простої людини. Законі такі, що засудити неможливо політичну  корупцію. Агресора навіть неможливо покарати за нашим законом», — наголосив Ігор Смешко.

За словами політика, перша функція – це відновлення економіки, збройних сил, правового поля, дипломатичне супроводження, законодавче. «І друге, дуже важлива функція. Я зустрічався з послом дуже поважної західної країни, який працював в минулі часи в Україні. І він сказав: «Ми настільки були вражені, такі сподівання – перший Майдан, другий Майдан… Але українці до цього часу не розуміють, що демократія – це не тільки щастя вибору, це не ЗМІ, де вільно можна говорити все, що захочеш. Це перш за все вміння контролювати владу», — зазначив лідер партії «Сила і Честь».

«Будь яку владу, яку ви обираєте двічі після Майданів, якщо ви її не контролюєте, то вона загниває. А це може робити тільки законодавча гілка влади, ті люди, які знають технологію контролю», — підсумував Ігор Смешко.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Завантаження...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

Порошенко: За время моего президентства никто из коллаборационистов или представителей "пятой колонны" не решался баллотироваться ни на каких выборах

Было очевидно, что нардепы не будут сотрудничать с Зеленским — Инна Костыря

Аваков призвал избирателей соблюдать закон о выборах и реагировать на возможные нарушения

У МВД есть силы и средства для обеспечения безопасности и законности на выборах в Раду, полиция вне политики - Аваков

Глава ЦИК сетует на отсутствие правовой оценки вопроса регистрации кандидата Куницкого с двойным гражданством

Проходит в Раду: реальный рейтинг Аграрной партии Поплавского достигает 7% - Карасев

Вопрос с Онищенко окончательно не решен – глава ЦИК

Рабинович: Страна поделена на тех, кто "за життя" и против. Найди в бюллетене жизнь и проголосуй

Бюллетени для выборов в Раду будут доставлены на избирательные участки до конца дня – Слипачук

Казахстан направляет наблюдателей на выборы в украинский парламент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА