Выборы2019
21:16 12.10.2018

10 тысяч человек пришли на встречу с Юлией Тимошенко в Днепре

2 мин читать
10 тысяч человек пришли на встречу с Юлией Тимошенко в Днепре

(Подается на языке оригинала)

Відкрита зустріч Юлії Тимошенко із мешканцями Дніпра та області зібрала в центрі міста, на площі Героїв Майдану, майже 10 тисяч осіб. 

Спілкуванням із громадою лідер «Батьківщини» закінчила перший день свого робочого візиту на Дніпропетровщину.

Під час виступу Юлія Тимошенко зупинилася на пропозиціях Нового економічного курсу, який розробила команда фахівців під її керівництвом.

Зокрема, лідер партії заявила, що нова влада впровадить справедливу персоніфіковану пенсійну систему , яка забезпечить літнім людям гідне життя.

На думку Юлії Тимошенко, теперішній механізм нарахування пенсій є геть несправедливим – люди отримують набагато менше грошей, аніж сплатили протягом життя у «незрозумілі» фонди. До того ж кожна нова влада лише «звужувала пенсійні можливості українців».

«То збільшення пенсійного віку, то зменшення коефіцієнтів нарахування пенсій, то ще щось придумають. Але в світі давно вирішили це питання: з першого дня, коли людина пішла працювати, пенсійні внески сплачуються не кудись в небо, а на персональні рахунки людини. І все життя нараховуються відсотки на ці гроші в державних банках. І коли людина виходить на пенсію – у неї є рахунок і вона гідно забезпечена»,— зазначила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко розкритикувала і так звану медичну реформу, яку намагається сьогодні впроваджувати МОЗ. За її словами, ніхто не збирається лікувати людей на селі, а в місті медичні послуги другого рівня будуть платними, адже за консультації галузевих спеціалістів доведеться розраховуватися зі своєї кишені.

«Нам не потрібно вигадувати велосипед, а зробити те, що зробили всі цивілізовані країни – застосувати страхову медицину, знизити податкове навантаження і надати максимальний доступ до медичних послуг», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко закликала всіх небайдужих долучатися до обговорення Нового економічного курсу та Нової народної Конституції, остаточні проекти яких, на думку ініціатора їх створення, мають бути готові ще до президентських виборів.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

Избрание Зеленского президентом приведет к расширению двусторонних украинско-иранских отношений, надеются в Тегеране

Послы G7 в Украине надеются на тесное сотрудничество с Зеленским и его администрацией, и будут поддерживать избранный страной курс

Дебаты Зеленского и Порошенко на "Олимпийском" стали шагом вперёд в украинской демократии - наблюдатели IRI

Алиев поздравил Зеленского с победой

Рынки ожидали победы Зеленского, маркером для них остается сотрудничество Украины с МВФ - аналитик

Предвыборная кампания в Украине характеризовалась высоким напряжением и резкими взаимными обвинениями - Международная наблюдательная миссия

Украина смогла провести президентские выборы в соответствии с международными стандартами, несмотря на вмешательство РФ - миссия наблюдателей НДИ

Глава МИД Германии поздравил Зеленского с победой на выборах и поблагодарил Порошенко за "мирный переход власти"

Грибаускайте поздравила Зеленского с победой на президентских выборах

Зеленский и команда осознают важность сотрудничества с ЕС - представитель миссии Европарламента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА