Інтерфакс-Україна
23:51 03.11.2025

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

1 хв читати

Президент Сербії Олександр Вучич заявив, що парламентські вибори можуть відбутися раніше запланованого терміну — на тлі масових антиурядових протестів, повідомляє Financial Times.

"Вибори відбудуться до завершення мандату, у грудні 2027 року…Точний час визначать компетентні органи", — сказав Вучич на пресконференції, інформує видання.

Десятки тисяч сербів вийшли на вулиці з вимогою дострокових виборів, звинувачуючи владу у корупції та авторитаризмі. Протести посилилися після трагедії в Нові-Саді, де внаслідок обвалу залізничного вокзалу загинуло 16 людей.

Джерело: https://www.ft.com/content/abb88f2c-5f92-4ba5-9e54-9e15481d0a6a

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА