Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:25 30.09.2020

28,5% українців не готові брати участь у різних видах управління своїм населеним пунктом - опитування

2 хв читати
28,5% українців не готові брати участь у різних видах управління своїм населеним пунктом - опитування

28,5% українців не готові брати участь у різних видах управління своїм населеним пунктом, але 7,5% готові брати участь у вуличних акціях, пікетах і мітингах, свідчать дані дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та Центром Разумкова.

Зокрема, на запитання, в яких формах участі громадян в управлінні своїм містом/селищем/селом респонденти готові брати участь, 12,3% відповіли, що готові брати участь у виборах до органів місцевого самоврядування як кандидати, 45,2% - у виборах до органів місцевого самоврядування як виборці, 10% назвали готовність участі в громадських слуханнях, 6,5% - у засіданнях органів місцевого самоврядування, 8,3% - не проти брати участь у громадських організаціях, що займаються проблемами місцевого самоврядування.

6,7% - готові взяти участь у діяльності громадських рад при органах влади, 7,5% - назвали готовність взяти участь у вуличних акціях, пікетах, мітингах, 11,4% - можуть брати участь в органах самоорганізації населення (будинкові, вуличні, квартальні комітети), 20% назвали участь у громадських роботах із благоустрою, 8,2% - як волонтери в різних видах суспільної допомоги (дитячим будинкам, багатодітним сім'ям, притулкам), 2,8% - надання фінансових пожертв на потреби громади, 1,1% - інше. Водночас 28,5% не готові брати участь у жодній із цих форм діяльності, 6,6% не змогли відповісти.

Дослідження проведено Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 14 до 19 серпня в усіх регіонах України за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2022 респонденти віком від 18 років методом інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Майже половина європейців вважають Трампа ворогом Європи та оцінюють як "високий" ризик війни з Росією – опитування

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Ставлення населення України до актуальних соціально-політичних питань (листопад 2025 року)

Наявність в Україні ядерного арсеналу не стримала б Росію від нападу вважають 10 з 25 опитаних експертів із зовнішньої політики – Фонд "Демініціативи"

Майже 2/3 українців продовжують донатити на ЗСУ, 4% служать - опитування Rakuten Viber

Міносвіти запускає апробацію першого нацопитування студентів про досвід навчання

Мінекономіки запустило опитування експортерів щодо вітчизняного бренду та потреб інструментів підтримки

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА