Вибори
19:02 22.07.2019

Балога з невеликою перевагою виграв у кандидата від "Слуги народу" на виборах до ВР в окрузі №69 на Закарпатті

1 хв читати
Балога з невеликою перевагою виграв у кандидата від "Слуги народу" на виборах до ВР в окрузі №69 на Закарпатті

У Закарпатській області на мажоритарному окрузі №69 чинний позафракційний нардеп Віктор Балога виграє вибори до Верховної Ради у висуванця від партії "Слуга народу" Едгара Токаря.

Згідно з даними на сайті Центральної виборчої комісії, після обробки 100% електронних протоколів Балога, якого висунула партія "Єдиний центр", набирає 35,81% голосів виборців, а його найближчий суперник від "Слуги народу" Токар - 34,47%.

На третьому місці - самовисуванець Мікловш Товт, за якого віддали голоси 11,7% виборців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ

КМІС: 77% українців негативно ставляться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я

У Львові повідомлено про підозру двом чоловікам, які планували підірвати авто ЗСУ – прокуратура

Дві третини українців проти виборів до завершення війни

Прикордонники посилили контроль на Закарпатті

Спецпосланець Трампа Віткофф вважає необхідними вибори в Україні

Віткофф: мета поточних переговорів – 30-денне припинення вогню для перемовин в цей період про повне припинення вогню

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА