Выборы
16:04 04.07.2019

Оппозиционный блок преодолевает проходной барьер на выборах в Раду, - соцопрос

2 мин читать

Подается на языке оригинала

Результати всеукраїнського соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією "Active Group" 28-30 червня 2019 року вказують, що прохідний бар’єр можуть подолати шість партій. Окрім "Слуги Народу", яка посідає перше місце в рейтингу, це "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська Солідарність", ВО "Батьківщина", "Голос" та "Опозиційний блок". 

За даними соціологів, якщо вибори відбувалися наступної неділі, за партію "Слуга народу" проголосували б 36,5% опитаних (42,1% серед тих, хто визначився). Друге, третє та четверте місця з різницею в межах похибки обіймають "Опозиційна платформа – За життя" з результатом 8,3% (9,6% від тих, хто визначився), "Європейська солідарність" з результатом 8,1% (9,3%) та  ВО "Батьківщина" 6,9% (8%). Партія "Голос" отримала 6,7% голосів (7,8%). Суттєве зростання рейтингу демонструє "Опозиційний блок", який готові підтримати 4,6% опитаних, або 5,3% серед тих, хто визначився. 

"Радикальна партія О. Ляшка" має підтримку 3,3% (3,8), "Громадянська позиція" - 3% (3,5%), "Сила і честь" - 2,5% (2,9%), "Українська стратегія Володимира Гройсмана" -  1,9% (2,2%). 

Інші партії ("Патріот", ВО "Факел", "Незалежність", "Об’єднання Самопоміч", "Партія зелених України", "Партія Шарія", "Рух нових сил Михайла Саакашвілі", "Сила людей", "Сила права", "Соціальна справедливість", "Аграрна партія України", ВО "Свобода") отримують менше 2%. 

Варто зауважити, що ВО "Свобода" отримавши результат в межах похибки в загальноукраїнському масштабі, в західних областях України має більше 5%, що є статистично значущим. Ще 10,4% опитаних не змогли визначитись з вибором, а 2,9% відмовляються від участі у виборах. 

Лідерами антирейтингу традиційно залишається партія Петра Порошенка "Європейська солідарність", за яку не проголосують 42,2% респондентів. Друге місце за антирейтингом утримує "Опозиційна платформа – За життя", антирейтинг якої виріс за тиждень з 22,1% до 27,4%. Далі практично з однаковим результатом антипатії ідуть "Опозиційний блок" (23,6%) та "Радикальна партія О. Ляшка" (23,4%), ВО "Батьківщина" (21,3%). Далі в списку антирейтингу йдуть ВО "Свобода" (15,4%), "Українська стратегія Гройсмана" (11,7%), "Слуга Народу" (10,0%), "Голос" (8,8%), "Громадянська позиція" (7,0%), Об’єднання "Самопоміч" (6,8%), "Сила і честь"(6,7%). Інші партії з виборчого списку називали 7,1% опитаних. 

Дослідження відбувалось з 27 по 30 червня 2019 року. Загалом опитано 2896 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 1,7%.

ПОСЛЕДНЕЕ

Менее 40% избирательных участков передали протоколы в районы о подсчете голосов избирателей – киевская ТИК

"УДАР" завел в Киевсовет патриотов и профессионалов, которые будут работать только на киевлян - Палатный

Местные политсилы победили на местных выборах благодаря децентрализации и кризису доверия к элитам - Фесенко

КИУ считает, что опрос Зеленского "провалился"

Испорченный бюллетень. В Чернигове избиратель "проголосовал" за Путина и "Единую Россию"

Местная политика будет существенно отличаться и иметь определенную автономию - Карасев о выборах

В КИУ призывают Кабмин разблокировать средства коронавирусного фонда и предусмотреть надлежащее количество средств защиты и уборку участков на 2-м туре выборов в городах

Наблюдатели "Опоры" не выявили на местных выборах нарушений, которые повлияют на результаты волеизъявления

Штепа с меньшим результатом выходит во второй тур выборов мэра Славянска – экзит-пол

После местных выборов важно сделать все для качественного завершения децентрализации - Гройсман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА