Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
16:20 26.06.2019

Суд не задовольнив позови нардепа Парасюка і КПУ про відмову ЦВК зареєструвати їх кандидатами на виборах до ВР

1 хв читати
Суд не задовольнив позови нардепа Парасюка і КПУ про відмову ЦВК зареєструвати їх кандидатами на виборах до ВР

Шостий апеляційний адміністративний суд відмовився задовольнити позов Комуністичної партії України (КПУ), в якому партія просила визнати протиправною і скасувати постанову Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради, внесених до списку Компартії України.

Як повідомляється на сайті суду, 26 червня колегія суддів відмовила у задоволенні цього позову, оскільки оскаржена постанова ЦВК відповідає вимогам чинного законодавства України.

Крім того, Шостий апеляційний адміністративний суд відмовився задовольнити позов народного депутата Володимира Парасюка, який просив скасувати постанову ЦВК про відмову йому в реєстрації кандидатом у нардепи.

Як повідомлялося, 22 червня Центрвиборчком відмовив у реєстрації кандидатів у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради, внесених до виборчого списку КПУ. А 23 червня ЦВК не зареєструвала Парасюка кандидатом у народні депутати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

ЦВК скасувала реєстрацію Оксани Кваші кандидатом у народні депутати України

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Суд Німеччини продовжив тримання під вартою підозрюваного у справі підриву "Північних потоків" Сергія Кузнєцова - ЗМІ

Суд встановив заставу 33 млн грн нардепу Дубінському - ЗМІ

Прокуратура проситиме суд про заставу для Тимошенко в 50 млн грн, засідання відбудеться завтра - САП

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА