Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
08:53 28.04.2019

Зеленський сподівається, що РФ на найближчій зустрічі в "нормандському форматі" покаже готовність до деескалації на Донбасі і пропонує не вдаватися до мови погроз

1 хв читати

Володимир Зеленський, який переміг на виборах президента України, підкреслює, що готовий до переговорів для врегулювання ситуації на Донбасі, але пропонує не вдаватися до мови погроз і сподівається, що на найближчій зустрічі в "нормандському форматі" Російська Федерація продемонструє готовність до деескалації.

"Конкретним підтвердженням цієї готовності має стати взаємний обмін нашими громадянами у форматі "всіх на всіх". Без винятків. З нашого боку ми готові обговорювати нові умови співіснування України і Росії. З розумінням того, що справжня нормалізація відбудеться тільки після повної деокупації. Як Донбасу, так і Криму. Україна не здається! У всіх сенсах цього слова", - йдеться в заяві В.Зеленського у відповідь на висловлювання президента РФ Володимира Путіна на прес-конференції в суботу в Пекіні.

В.Зеленський зазначив, що з Україною і українцями не треба розмовляти мовою погроз, військового і економічного тиску. "Це не найкращий шлях до припинення вогню і розблокування Мінського процесу. Але я сподіваюся, що в Росії все ж більше прагнуть говорити, ніж стріляти", - зазначив він.

"Я дійсно не Бог, щоб мої бажання здійснювалися. Але я також пам'ятаю, що всім чиновникам прийде час дати чесну відповідь за свої вчинки саме перед Ним. Ніхто не потрапить одразу в Рай. Спочатку буде Суд", - додав В.Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Зеленський і президент Чехії обговорили ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу

Зеленський доручив МВС розширити інформування через лінію 112

Ми розраховуємо на нову програму – президент України главі МВФ на зустрічі у Києві

Зеленський і Георгієва обговорили нову програму МВФ, яка передбачатиме розширене фінансування для України на 2026–2029 рр

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА