Вибори

У штабі Зеленського відкидають причетність кандидата до рішень судів щодо ПриватБанку й незаконного збагачення

У команді шоумена Володимира Зеленського, котрий переміг на виборах президента України, вважають необґрунтованими звинувачення в причетності до низки резонансних подій, зокрема рішень судів про незаконність націоналізації ПриватБанку та декриміналізацію незаконного збагачення.

"Це унікальний випадок, коли при владі винні не "попередники", а "наступники", які ще навіть не розпочинали виконання своїх обов'язків", - написав спікер штабу В.Зеленського Дмитро Разумков на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Д.Разумков висловлює подив у зв’язку з тим, як В.Зеленський може бути причетний до рішення суду щодо визнання незаконною націоналізацію ПриватБанку. "Реформований" президентом суд приймає рішення про те, що націоналізація банку була незаконною. Виходячи з цього, є чотири варіанти, або хтось із "кураторів АП щодо судів" домовився з Коломойським (український олігарх Ігор Коломойський - ІФ), або так підклали свиню новому президенту, або ніхто систему не зміг до кінця реформувати, й вона така як була, або націоналізацію було здійснено з порушеннями процедур. Запитання: до чого тут Зеленський?" - написав він.

Спікер команди В.Зеленського також зазначив, що необхідно вести боротьбу з корупцією, кумівством, мародерством в армії.

Він також назвав "реваншизмом" декриміналізацію незаконного збагачення. "Петро Олексійович прогнозує, що суд скасує електронне декларування, і це призведе до втрати безвізу... Питання, а хто делегував до Конституційного суду цих суддів? Чи не поки що легітимний гарант Конституції? Чи не Рада, на яку донедавна Порошенко мав повний вплив? Шестеро суддів - квота президента, шестеро – Ради, й це поки що їхня відповідальність, а не нової влади. І ще, на кому політична відповідальність за те, що ці судді "помножили на "0" статтю про незаконне збагачення? Це і є справжній "реваншизм" від команди Порошенка", - висловив думку Д.Разумков.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ