Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:04 22.04.2019

День виборів президента України відбувся безконфліктно, порушень зафіксовано менше ніж у першому турі - ОПОРА

1 хв читати

День другого туру виборів президента України відбувся безконфліктно, з дотриманням законодавства, порушень зафіксовано менше ніж у першому турі, заявляють у Громадянській мережі ОПОРА.

"Загалом ми хочемо оцінити день виборів як такий, що відбувся безконфліктним способом, із належним дотриманням норм законодавства... відповідно до міжнародних стандартів. Системних порушень, які мали б ознаки таких, що можуть впливати на кінцевий результат волевиявлення громадян, зафіксовано не було", - сказала голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська на брифінгу в понеділок у Києві.

За її словами, день виборів відбувся на високому рівні, кількість порушень і їх типи мало відрізняються від першого туру. "Але тенденція є позитивною, тобто у відсотках кількість дільниць, на яких наші спостерігачі зафіксували порушення, є значно меншою", - наголосила вона.

Загалом, як зазначила О.Айвазовська, виборча кампанія була конкурентною і переважно відповідала міжнародним стандартам організації виборчого процесу. "Але ця конкуренція в цілому відповідала нормам закону в частині дотримання вимог щодо фінансування виборчої кампанії належним способом офіційно з виборчого фонду, а також використання ЗМІ, соцмереж як способів ведення виборчої агітації, але безоплатно, тіньовий спосіб, якщо йти за буквою закону", - додала голова правління Громадянської мережі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Буданов назвав консультації із радниками з питань нацбезпеки продуктивними: Будуть конкретні результати

Трамп: Я не в захваті від Путіна, він вбиває забагато людей

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

Законопроєкт про вибори під час воєнного стану може бути підготовлений до кінця лютого - Арахамія

Залужний та Зеленський є лідерами електоральних симпатій українців – досліждення Ipsos

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Онлайн вибори через "Дію" потребують законодавчих змін – 1-й віцепрем’єр

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА