Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:47 21.04.2019

Джемілєв прогнозує, що на виборах проголосує близько 3,5 тис. кримських татар-переселенців і 700-800 залишилися жити в Криму

1 хв читати
Джемілєв прогнозує, що на виборах проголосує близько 3,5 тис. кримських татар-переселенців і 700-800 залишилися жити в Криму

Громадян України - кримських татар, які приїхали спеціально з окупованої території Криму на "материкову" частину країни для голосування на виборах президента - буде небагато, прогнозує народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", – уповноважений президента у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

"Це далеко. І потім - це ж великі ризики ... тому великої кількості виборців з окупованого Криму не очікується... З Криму безпосередньо виїхали 700-800 осіб", - сказав М.Джемілєв до ефірі телеканалу "Прямий» в неділю.

За його словами, за все проголосують близько 3,5 тисячі кримських татар - переселенців з Криму.

М.Джемілєв зазначив, що для жителів півострова, які бажають проголосувати на виборах, треба двічі виїхати з Криму - "приїхати, зареєструватися, потім знову виїхати, потім приїхати, величезні черги (на адміністративному кордоні - ІФ)".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Онлайн вибори через "Дію" потребують законодавчих змін – 1-й віцепрем’єр

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА