Вибори

Поліцейські Черкаської області затримали підозрюваних у вбивстві жінки-таксиста

У Черкаській області правоохоронцями затримано підозрюваних у вбивстві жінки-таксиста, порушено кримінальне провадження за двома статтями, повідомили в Нацполіції Черкаської області.

Як повідомляє в суботу відділ комунікації поліції регіону, до вбивства жінки, мешканки Києва, причетні двоє жителів Звенигородського району. Один з них знаходився в розшуку за вчинення тяжких злочинів. За місцем їх проживання виявлено пістолет, з якого вбили потерпілу. За даним фактом порушено кримінальне провадження за ст.115 і 289 КК України.

Повідомлення про зникнення жінки-таксиста надійшло до поліції від жительки міста Києва - матері зниклої. Жінка розповіла, що вранці її дочка на автомобілі виїхала в напрямку Черкаської області, але вже тривалий час на зв'язок не виходить.

Проведеними оперативними заходами поліцейські встановили, що дійсно, автомобіль зниклої може перебувати на території Звенигородського району. Негайно було підготовлено і розіслано орієнтування на вказаний автомобіль.

"У зв'язку з тим, що весь особовий склад задіяний на забезпечення громадської безпеки на виборчих дільницях, пошук даного автомобіля здійснювало керівництво Звенигородського відділу поліції, кримінальної поліції області та слідчого управління. Крім того, в Звенигородський район були направлені поліцейські, що знаходилися в резерві", - уточнили в відомстві.

Під час проведення заходів правоохоронці виявили зниклий автомобіль. Він знаходився в м.Ватутіне (Звенигородський район), проте водія в автомобілі не було. Поліцейські встановили, що на автомобілі приїхали двоє чоловіків, які знаходяться в будинку, де припаркований автомобіль. Чоловіків затримано.

Під час обшуку в будинку поліцейські виявили ключі від автомобіля потерпілої і пістолет з глушником. Як з'ясували поліцейські, зловмисники, з метою заволодіння автомобілем вбили потерпілу. Тіло жінки вони залишили в лісосмузі на території Звенигородського району, присипавши будівельним сміттям.

Речові докази вилучено. В рамках кримінального провадження, яке порушено за ст.115 (умисне вбивство) і ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України тривають слідчі дії. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до п'ятнадцяти років.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ