Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:52 12.04.2019

Тимошенко закликає Порошенка і Зеленського в політичній боротьбі не дискредитувати статус президента

2 хв читати
Тимошенко закликає Порошенка і Зеленського в політичній боротьбі не дискредитувати статус президента

Лідер партії "ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала кандидатів на посаду президента України – нинішнього главу держави Петра Порошенка і шоумена Володимира Зеленського не принижувати статус посади президента.

"Я побачила руйнування статусу посади президента, я побачила приниження Української держави. Думаю, так само, як і я, мільйони українців бачити це не хотіли", - сказала вона у відеозверненні, оприлюдненому на її сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Звертаючись до П.Порошенка, політик порадила нинішньому главі держави тримати президентську планку і не ставати частиною чужого шоу. "Як би складно не було, захистити статус посади президента і статус держави", - сказала вона.

"Хочу звернутися до Володимира Зеленського. Якщо Ви мрієте зайняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не потрібно навколо неї влаштовувати бої і не потрібно, ведучи боротьбу за право стати президентом, знищувати честь і гордість президентського статусу", - сказала Ю.Тимошенко.

Як повідомлялося, напередодні в четвер, 11 квітня, президент П.Порошенко несподівано з'явився в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" і запросив кандидата в президенти шоумена Володимира Зеленського на дебати. "Я, пане Володимире, з дозволу ведучої, запрошую вас на дебати сьогодні до цієї студії", - сказав президент.

Після того як ведуча програми зв'язалася з В.Зеленським телефоном, кандидати в президенти влаштували перепалку в телефонному режимі на тему дебатів: президент кликав опонента на дебати 14 квітня, шоумен наполягав на 19 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Європейські лідери радять Зеленському бути "дуже обережним" найближчими днями – ЗМІ

Головування Кіпру в ЄС може стати історичним з точки зору відкриття кластерів для України – Зеленський

Президенти України та Кіпру вшанували пам’ять полеглих українських захисників і захисниць

Зеленський очікує доповідь щодо повних результатів роботи по програмі PURL

Україна готує нові зустрічі у США - Зеленський

Зеленський про ухвалення бюджету: є свідчення для партнерів, що підстав для нестабільності в Україні не буде

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА