Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:59 09.04.2019

На НСК "Олімпійський" дебати можуть відбутися лише 14 квітня, наголошують у "БПП"

1 хв читати
На НСК "Олімпійський" дебати можуть відбутися лише 14 квітня, наголошують у "БПП"

Дебати кандидатів на посаду президента України, які вийшли до другого туру, на НСК "Олімпійський" можуть відбутися лише 14 квітня, а 19-го числа можуть бути лише офіційні дебати в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Артур Герасимов.

"Логічно, що дата проведення дебатів на "Олімпійському" може бути саме 14 квітня - це останні вихідні перед днем голосування другого туру. А офіційні дебати, згідно з чинним законодавством, мають відбуватися 19 квітня і тільки в студії суспільного мовника", - сказав він, виступаючи з трибуни на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

А.Герасимов вважає нелогічними й непослідовними дії кандидата в президенти Володимира Зеленського в питаннях дебатів, а також здачі аналізів на вміст алкоголю і наркотичних речовин в організмі.

Як повідомлялося, П.Порошенко в прямому ефірі на телеканалі "Україна" 7 квітня заявив, що чекає 14 квітня на кандидата на посаду глави держави В.Зеленського на НСК "Олімпійський" для участі в дебатах кандидатів у президенти перед другим туром виборів.

В.Зеленський 8 квітня заявив, що його дебати з П.Порошенком відбудуться на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Зеленський і президент Чехії обговорили ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу

Більшість українців негативно ставиться до можливості голосувати онлайн на виборах – опитування

Зеленський доручив МВС розширити інформування через лінію 112

Ми розраховуємо на нову програму – президент України главі МВФ на зустрічі у Києві

Зеленський і Георгієва обговорили нову програму МВФ, яка передбачатиме розширене фінансування для України на 2026–2029 рр

Зеленський обговорив з головою МЗС Албанії оборонне співробітництво та євроінтеграцію

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА