Екс-кандидат на пост президента Купрій оголосив про створення міжфракційного об'єднання "За Зеленського"
Народний депутат і екс-кандидат на пост президента Віталій Купрій заявив про створення у Верховній Раді нового міжфракційного об'єднання "За Зеленського".
"Я закликаю всіх приєднатися до цього, оскільки існує велика загроза, що президент Порошенко сфальсифікує результати виборів через підвідомчу йому Центральну виборчу комісію", - заявив В.Купрій на засіданні погоджувальної ради парламенту, вимагаючи у віце-спікера Ірини Геращенко дати йому слово.
У свою чергу І.Геращенко сказала у відповідь, що "це не 95 квартал, а Верховна Рада України" і попросила його заспокоїтися і сісти на своє місце.
"Ми бачимо нові обличчя і нові принципи роботи так званої нової команди. Мені дуже шкода, що так звана нова команда починає роботу з таких принципів", - сказала вона.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів
15:28, 17.01.2026
Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців
18:52, 16.01.2026
Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні
18:20, 16.01.2026
Зеленський і президент Чехії обговорили ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу
14:57, 16.01.2026
Більшість українців негативно ставиться до можливості голосувати онлайн на виборах – опитування
10:29, 16.01.2026
ОСТАННЄ
"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області
20:09, 06.09.2021
Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"
19:53, 08.04.2021
Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко
06:55, 05.04.2021
"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті
19:33, 04.04.2021
"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті