У команді Порошенка сподіваються в другому турі зібрати голоси прихильників Гриценка, Смешка і Тимошенко
У другому турі президентських виборів команда чинного глави держави Петра Порошенка розраховує поборотися за голоси тих виборців, кандидати яких вже вибули з гонки.
Як пояснив виданню "Новое Время" заступник голови фракції БПП в Раді і один з керівників штабу П.Порошенка Сергій Березенко, що перш за йдеться про електорат лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка, який посів п'яте місце (це 1,3 млн прихильників) .
Також у БПП націлені на виборців екс-голови СБУ Ігоря Смешка - це ще 1,1 млн голосів.
"Серед електорату Тимошенко (2,5 млн людей за підсумками першого туру) теж є наші прихильники", - упевнений С.Березенко.
Правда, сам А.Гриценко, як і Ю.Тимошенко, вже публічно заявили, що нікого не будуть підтримувати в другому турі. А І.Смешко сказав, що відмовляється підтримувати П.Порошенка. Але в команді президента впевнені: вони знайдуть ключ до сердець електорату.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко передав на фронт першу партію дронів на оптоволокні
17:51, 01.04.2025
Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці
17:51, 01.04.2025
Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри
12:06, 01.04.2025
Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу
00:05, 01.04.2025
"Євросолідарність" ініціює звернення Ради до Конгресу США щодо нової резолюції про підтримку України - Порошенко
18:22, 31.03.2025
ОСТАННЄ
"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області
20:09, 06.09.2021
Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"
19:53, 08.04.2021
Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко
06:55, 05.04.2021
"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті
19:33, 04.04.2021
"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті