ЦВК готує ґрунт для масової легалізації фальсифікацій виборчкомами, заявляють у штабі Бойка
У штабі кандидата у президенти України від "Опозиційної платформи – За життя", народного депутата Юрія Бойка заявляють, що Центральна виборча комісія готує ґрунт для масової легалізації фальсифікацій результатів виборів президента України виборчими комісіями.
Згідно з оприлюдненим у неділю вдень на сайті "Опозиційної платформи – За життя" з повідомленням, в суботу ЦВК ухвалила рішення, згідно з яким будь-який вищий за щаблем виборчком має право припиняти повноваження члена нижчої комісії на підставі акта, складеного іншими членами цієї ж нижчої виборчої комісії.
"Таке рішення створює можливості для масових зачисток у комісіях всіх рівнів і дасть змогу владі залишити лише лояльних членів виборчкомів", - сказав представник Ю.Бойка в ЦВК Григорій Москаленко.
За його словами, ЦВК ухвалила це рішення за 10 хвилин до закінчення терміну на його оскарження.
В Україні в неділю, 31 березня, проходить перший тур чергових виборів президента країни. Голосування закінчиться о 20:00. У бюлетень для голосування внесено рекордну в історії України кількість кандидатів - 39.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ситуація з газом не настільки критична, як могло б бути після атак РФ, - член наглядради "Нафтогазу"
13:53, 10.11.2025
Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк
15:58, 07.11.2025
Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів
23:51, 03.11.2025
Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер
14:03, 03.11.2025
У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе
20:33, 30.10.2025
ОСТАННЄ
"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області
20:09, 06.09.2021
Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"
19:53, 08.04.2021
Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко
06:55, 05.04.2021
"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті
19:33, 04.04.2021
"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті