Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:19 26.03.2019

Порошенко знову заявив про спроби РФ зірвати вибори в Україні

1 хв читати
Порошенко знову заявив про спроби РФ зірвати вибори в Україні

Військовослужбовці Національної гвардії мають запобігти спробам Російської Федерації зірвати президентські вибори в Україні, наголошує глава Української держави Петро Порошенко.

"Мій перший обов'язок як президента, як верховного головнокомандувача, як гаранта конституційних прав і свобод громадян - захистити волевиявлення українського народу, а ваш обов'язок, військовослужбовців і патріотів, - запобігти спробам зірвати вибори. Президента України обиратиме український народ, і ми зробимо все, щоб це було прозоро, відповідно до закону", - сказав П.Порошенко в Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України в Київській області у вівторок.

Президент наголосив, що влада Росії хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні.

"Путін (президент РФ Володимир Путін - ІФ) не збирається давати нам спокій. У ці дні ми бачимо ознаки того, що Кремль хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні. Йдеться вже не лише про втручання у вибори, щоб забезпечити перемогу вигідних для Москви кандидатів, ідеться про здійснення цілого плану зриву виборів, переведення їх у формат внутрішнього конфлікту", - зазначив глава держави.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Трамп повідомив, що санкції проти російської нафти відновлять після завершення кризи на Близькому Сході

Нетаньягу направив Україні запит на розмову з Зеленським - ЗМІ

Порошенко передав техніку і дрони у 19 підрозділів Сил оборони

Порошенко заявляє про парламентську кризу в Україні і закликає до створення об’єднаної команди для перемовин

Україна має об’єднатися і посилити дипломатичний фронт на тлі війни на Близькому Сході - Порошенко

Зеленський і Макрон обговорили спільне оборонне виробництво

Таїланд готується розпочати переговори щодо купівлі російської нафти - ЗМІ

Студенти приватних закладів вищої освіти на держзамовленні також отримуватимуть стипендії - Свириденко

Повоєнні вибори в Україні потребують нових правил для військових і громадян за кордоном – експерти

Якщо тиск на Росію буде сильним і чітким, війна закінчиться якомога швидше – Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА