Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:28 19.03.2019

Юрій Бойко: Владі вигідна низька явка на виборах президента України

1 хв читати
Юрій Бойко: Владі вигідна низька явка на виборах президента України

Кожен громадянин повинен усвідомлено прийти на виборчу дільницю, щоб не дати можливості для маніпуляцій з його бюлетенем і прийняти відповідальне рішення за відновлення миру в Україні, заявив кандидат в президенти Юрій Бойко.

"Низька явка виборців вигідна тільки режиму, щоб мати можливість для маніпуляцій і зловживань. Не варто відсиджуватися в день виборів, сподіваючись, що мир в Україні з'явиться сам собою, а економіка самостійно відновиться. Цього не буде, поки нинішній режим не піде в минуле. А зробити це можна тільки сказавши йому "ні" в своїх бюлетенях", - сказав політик журналістам, повідомляє прес-служба "Опозиційної платформи - За життя" у вівторок.

Він підкреслив, що президент - це ще й команда. Команда - не просто однодумців, а й професіоналів.

"Саме зі своєю командою професійних менеджерів і управлінців, з державним мисленням і баченням перспектив, новий президент буде здатний вирішити питання світу, відновлення економіки, підвищення рівня життя людей. Всім зрозуміло, що популізм - не принесе в країну мир, а лише продовжить її падіння в прірву. Нам же необхідно повернути людям майбутнє, а Україну на шлях мирного розвитку. Перший крок до цього зробить виборець, прийшовши на дільницю, отримавши бюлетень і проголосував за мир", - резюмував Ю.Бойко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

З Польщі примусово депортували 24 громадян України

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА