Вибори

Бойко: Програма утилізації боєприпасів повинна бути відновлена

Програма утилізації повинна бути відновлена ​​в Україні, оскільки сьогодні на складах знаходиться ще дуже багато боєприпасів, вважає співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"За останні три роки в повітря злетіло п'ять арсеналів з боєприпасами. Гинули люди, були масові евакуації. Якби працювала програма утилізації і в ній брали участь такі підприємства, як Павлоградський хімзавод, Рубіжанська "Зоря", то таких би трагедій не було. Ми обов'язково відновимо цю програму. Всі боєприпаси, у яких закінчився термін придатності, які несуть загрозу життю громадян, будуть утилізовані. Це дозволить прибрати загрозу вибухів на арсеналах і військових базах", - сказав парламентарій під час відвідування Павлоградського хімічного з вода (Дніпропетровська область) в четвер, повідомляє прес-служба "Опозиційної платформи - За життя".

Ю.Бойко також підкреслив, що по обороноздатності держави суттєвий удар завдає корупція, і всі, хто в цьому замішані, повинні бути притягнуті до відповідальності.

"Коли виник колосальний скандал в "Укроборонпром", виявилося, що у всіх правоохоронних органів рильце в пушку. Поки ця пацанва обкрадала солдатів, які сидять в окопах, всі правоохоронні органи про це знали. Під завісою секретності розкрадали державне майно, цинічно наживалися на армії під крики про її розвиток", - сказав він.

"Ніяка Тимчасова слідча комісія не може бути інструментом для розслідування цих махінацій. Президент повинен прийти в парламент і чесно сказати, хто винен в тому, що в "Укроборонпромі" - ключовому відомстві, що забезпечує обороноздатність країни - відбулося таке неподобство. Всі учасники схеми будуть притягнуті до відповідальності. Вони повинні сидіти в тюрмі. Таке мародерство - це верх цинізму. При цій владі нічого не буде, тему "заговорять". Але зовсім скоро влада зміниться, і всі фігуранти цієї справи будуть відповідати за всією суворістю закону" - резюмував політик.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ