Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:53 07.03.2019

Фільм "Слуга народу" потрібно або не транслювати у період виборчої кампанії, або оплатити ефірний час Зеленського - КВУ

1 хв читати

Організація "Комітет виборців України" вважає, що у випадку з телефільмом "Слуга народу", де головну роль виконує кандидат у президенти України Володимир Зеленський, необхідно або не транслювати у період виборчої кампанії, або оплатити ефірний час, де в кадрі перебуває кандидат, із виборчого фонду.

"Для нас не важливо, новий чи старий серіал. Якщо назва відеофільму збігається з назвою політичної партії, виконавець головної ролі є кандидатом на посаду президента України, то це чітко відповідає ч.1 ст.58 закону України "Про вибори президента", яку неможливо двояко трактувати", - сказав генеральний директор КВУ Олексій Кошель на прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" у четвер у Києві.

За його словами, ця ситуація стосується не лише В.Зеленського і фільму "Слуга народу", але й низки інших кандидатів на посаду президента, які в 2018 році були ведучими авторських програм, і які за кілька тижнів до виборів можуть відновити свою журналістську діяльність, і отримати десятки годин ефірного часу, який буде оплачено не з виборчих фондів.

"Тому є два варіанти: або не транслювати фільм у період виборчої кампанії, або чесно заплатити кошти з виборчого фонду", - наголосив глава КВУ.

За його словами, йдеться саме про той час, де кандидат у президенти перебуває в кадрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

Зеленський проінформував генсека НАТО про перемовини української команди в США

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Європейські лідери радять Зеленському бути "дуже обережним" найближчими днями – ЗМІ

Головування Кіпру в ЄС може стати історичним з точки зору відкриття кластерів для України – Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА