Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
15:28 26.02.2019

Житель РФ через соцмережі збирав інформацію, яка могла використовуватися для перешкоджання проведенню виборів - СБУ

1 хв читати
Житель РФ через соцмережі збирав інформацію, яка могла використовуватися для перешкоджання проведенню виборів - СБУ

Співробітники Служби безпеки України викрили наміри блокувати роботу систем, задіяних для забезпечення проведення виборів в Україні, до чого був причетний громадянин РФ.

Як повідомляється на офіційному сайті СБУ у вівторок, оперативники спецслужби встановили, що житель Дніпра створив та адміністрував групу в забороненій російській соцмережі, при цьому поширював неправдиві новини та деструктивні матеріали, зокрема публічні заклики до зміни меж території та державного кордону України. До адміністрування групи були причетні жителі РФ.

"Під час проведення слідчих дій співробітники СБУ також встановили, що інтернет-провокатор, який є працівником підрядної організації в телеком-галузі, вів електронну переписку з жителем Росії. Росіянин цікавився і збирав дані про мережі стратегічно важливих операторів зв'язку, місцеперебування телекомунікаційних вузлів і про періоди часу, які необхідні на відновлення їх після ушкоджень", - повідомляє прес-центр СБУ.

"За задумом спецслужб РФ, масові пошкодження кабельних ліній та обладнання певних операторів зв'язку призведуть до порушення сталого функціонування підрозділів ведення Державного реєстру виборців, а також заблокують роботу окремих ланок Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори", яка наразі розгортається", - додали в спецслужбі.

Наразі ведеться досудове розслідування в рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Правоохоронці підтверджують викриття інспектора столичного Депзему на хабарі в $15 тис.

Єврокомісія розслідує роль TikTok в анульованих президентських виборах у Румунії

СБУ заочно повідомила про підозру 14 клірикам РПЦ за захоплення церков на окупованих територіях

Викрито розкрадання щонайменше 153 млн грн на будівництві Подільського мосту у Києві

СБУ затримала 5-х проросійських агітаторів, серед яких однопартієць екснардепа Мураєва

Безробітна з Чернігівщини встановлювала "відеопастки", щоб коригувати удари РФ по ешелонах ЗСУ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Фіцо поїде у Москву на 9 травня, попри застереження Каллас

Єрмак спростував інформацію про нібито підготовку виборів на літо

Каллас: Необхідно тиснути на Росію, щоб вона дійсно захотіла миру

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА