Вибори
18:22 04.02.2019

Тимошенко: Зростання зарплат – це не популізм, а важіль розвитку економіки

1 хв читати
Тимошенко: Зростання зарплат – це не популізм, а важіль розвитку економіки

Новий курс – це покроковий план розвитку країни, що передбачає підняття рівня життя, щоб кожен українець мав можливість працювати і жити на Батьківщині, заявила лідерка партії "Батьківщина", кандидат у президенти Юлія Тимошенко під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації в Києві у понеділок.

Політик переконана, що нова влада має підняти рівень життя українців. Насамперед, йдеться про зростання зарплат і пенсій.

"Зарплати і пенсії – це не популізм. Доходи людини – це передусім розвинена економіка. Як можна виробникам продати товар за реальною вартістю з прибутком, якщо люди не можуть собі їжу купити. Головний інвестор країни – це народ, який щось купує", – наголосила Ю.Тимошенко, повідомляють у прес-службі "Батьківщини".

За її словами, парадигма розвитку  у світі повністю змінилась: сьогодні одна людина своїм інтелектом може створювати значну частину ВВП цілих націй. Саме тому здатність країн боротися за таланти і залучати їх на свою територію вкрай важлива. А Україна наразі програє найважливішу конкуренцію – конкуренцію за людей, зауважила вона, нагадавши, що мільйон українців щороку виїжджають за кордон.

При цьому лідерка "Батьківщини" додала, що її Новий курс також  передбачає й інші шляхи створення умов для життя: повна перебудова системи охорони здоров’я, розвиток освіти, культури та покращення екології.

"Це все єдиний комплекс", – підсумувала Ю.Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Тимошенко вважає аморальним проведення виборів під час війни

Лідерка "Батьківщини" проти законопроєкту про множинне громадянство і заявляє про загрозу заміни української нації онлайн-народом

ВР пропонують обмежити зарплати деяким особам, включно з нардепами, суддями, прокурорами

Із перемогою Санду в України стало на одного європейського сусіда більше - Наливайченко

Тимошенко і "Батьківщина" відправили на фронт 25 гуманітарних місій

Кирило Тимошенко повідомив, що до нього приходили з обшуками у справі, до якої він не має стосунку

До ексзаступника голови ОП Кирила Тимошенка прийшли з обшуками - ЗМІ

Тимошенко: таких, як Мартиненко, завжди не вистачає

Ексзаступника глави Офісу президента Тимошенка призначено радником міністра оборони

Нардепи з фракції "Батьківщина" зареєстрували у ВР проєкт постанови, що блокує підписання закону про легалізацію медичного канабісу

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА