Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
21:02 30.01.2019

Ярош заявляє, що був на форумі за участю Порошенка, але на виборах підтримає Кошулинського

1 хв читати
Ярош заявляє, що був на форумі за участю Порошенка, але на виборах підтримає Кошулинського

Лідер Національного руху "Дія", екс-лідер руху "Правий сектор", позафракційний народний депутат Дмитро Ярош заявляє, що підтримає на майбутніх виборах глави держави кандидатуру екс-віце-спікера Верховної Ради (2012-2014), представника ВО "Свобода" Руслана Кошулинського, незважаючи на свою участь у вівторок у форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", на якому нинішній президент Петро Порошенко оголосив про наміри балотуватися на другий термін.

"Щоб не було різних трактувань, після вчорашнього форуму, ще раз підкреслюю, що на виборах президента України я підтримую єдиного кандидата від націоналістів Руслана Кошулинського. Крапка", - написав Д.Ярош на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу ввечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Президент Кіпру прибув до України

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА