Зеленський: Боротьба з корупцією та залучення інвестицій - наші пріоритетні завдання
Шоумен Володимир Зеленський, яки подав документи на реєстрацію кандидатом у президенти України, вважає одним із головних пріоритетів глави держави боротьбу з корупцією та побудову сильної економіки як запоруки процвітання та гарантування безпеки держави.
"Ми маємо жити в іншій країні - в Україні, але без корупції та корупціонерів, без проблем, у вільній демократичній країні, в цілісній країні, включно з Донбасом і Кримом", - сказав В.Зеленський журналістам у п'ятницю після подання документів у Центральній виборчій комісії.
Він також заявив, що необхідно створити умови для повернення українців в Україну, в якій будуть "реальні зарплати і пенсії", та "з реальними термінами для корупціонерів".
На його думку, щойно Україна покаже, що вона некорумпована держава і зможе залучити серйозні інвестиції, то країна буде сильною й у неї буде сильна армія.
"Тому що коли сюди вкладають великі гроші, то це буде для неї сильним захистом. Ніякі росіяни, ніхто на нас не нападе, коли у нас тут будуть сильні іноземні компанії і разом із нами захищатимуть нашу територію", - вважає В.Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ
04:30, 28.03.2025
РФ порушила домовленість про взаємне припинення ударів по об'єктах енергетики під час нічного обстрілу Херсона, будемо чекати на реакцію США – Зеленський
18:41, 27.03.2025
Зеленський: я не боюсь жодного формату перемовин, але Путін до прямих переговорів не готовий
18:37, 27.03.2025
Україна ще не обговорювала з США, що ті зможуть дати для гарантій безпеки – Зеленський
18:34, 27.03.2025
Зеленський про результати саміту в Парижі: ми не збираємось здавати свої землі і незалежність, для Путіна це поганий сигнал
18:26, 27.03.2025
ОСТАННЄ
"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області
20:09, 06.09.2021
Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"
19:53, 08.04.2021
Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко
06:55, 05.04.2021
"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті
19:33, 04.04.2021
"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті