Вибори
19:18 04.01.2019

Партія Томенка ухвалила рішення підтримати Гриценка на виборах

2 хв читати
Партія Томенка ухвалила рішення підтримати Гриценка на виборах

Політична партія "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна" на з'їзді в п'ятницю ухвалила рішення підтримати на майбутніх виборах президента України лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Як повідомляється на офіційному сайті партії, також на з'їзді вирішили об'єднати зусилля з "Громадянською позицією" на парламентських і місцевих виборах, про що за підсумками з'їзду прийнято відповідну заяву.

Під час виступу на з'їзді М.Томенко нагадав, що задовго до початку президентської виборчої кампанії політична сила закликала проукраїнські, проєвропейські політичні партії відмовитися від боротьби один з одним та об'єднати свої зусилля в боротьбі за Україну.

"У стратегії "Український президент-2019" ми запропонували національному політикуму і суспільству критерії, за якими об'єднатися можливо і необхідно. Такими критеріями є: спільні світоглядні цінності та бачення майбутнього України; ведення виборчої кампанії за принципом: не один проти одного, а за Україну та проти її ворогів; спільна протидія застосуванню владою адмінресурсу та інших брудних технологій; спільний захист виборчих результатів", - зазначив М.Томенко.

Як повідомлялося, в середині грудня 2018 року М.Томенко повідомив про рішення підтримати кандидатуру А.Гриценка на президентських виборах у 2019 році.

"Потрібно об'єднуватися за цінності, програму, об'єднуватися за країну. І таке конструктивне ідеологічне об'єднання матиме позитивний результат. Наша пропозиція об'єднатися знайшла реальний відгук у команді А.Гриценка. Ми давно знаємо один одного, і тому наша команда вирішила підтримати А.Гриценка на президентських виборах, і, об'єднавши команди, рухатися спільно на парламентські та місцеві вибори", - повідомив М.Томенко на прес-конференції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

Скасування воєнного стану і вибори в Україні будуть лише після повного припинення війни, наголошує Зеленський

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Гренландії стартували вибори до місцевого парламенту – ЗМІ

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

“Євросолідарність” таємних переговорів із західними союзниками не проводить - нардеп

“Європейська солідарність” проти виборів під час війни - Порошенко

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

Кличко залишається лідером серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва

Зеленський заявив, що міг би піти у відставку в обмін на членство в НАТО для України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА