Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:54 18.12.2018

Тимошенко лідирує в президентському рейтингу в Києві, слідом йдуть Порошенко і Зеленський - опитування

1 хв читати
Тимошенко лідирує в президентському рейтингу в Києві, слідом йдуть Порошенко і Зеленський - опитування

У Києві лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, яку готові підтримати 20,4% тих, хто визначився і братиме участь у виборах.

Про це свідчать результати опитування, проведеного в регіоні соціологічною групою "Рейтинг" у рамках проекту "Портрети регіонів" з 16 листопада по 2 грудня 2018 року.

Так, за чинного президента України Петра Порошенка готові голосувати 15,7%, за шоумена Володимира Зеленського - 13,5%, Анатолія Гриценка - 8,4%, Юрія Бойка - 7,7%, Святослава Вакарчука - 6,2%, Євгена Мураєва і Олега Ляшка - 4,7% і 3,3% відповідно.

Рейтинг інших кандидатів - менше 3%. У той же час, майже чверть опитаних киян не визначилися з вибором кандидата, кожен шостий не бажає голосувати.

У рейтингу партій лідирує "Батьківщина", яку підтримують 20,8% тих, хто визначився і візьме участь у виборах. За партію БПП "Солідарність" готові віддати свої голоси 13,3%, "Слугу народу" - 12,3%, "Громадянську позицію" - 7,8%, "Опозиційний блок" - 6,0%, "Самопоміч" і партію "Наші" - по 5%, ВО "Свобода" і "Радикальну партію" - 3,6% і 3,2% відповідно.

Рейтинг інших партій - менше 3%. У той же час, майже чверть жителів міста не визначилися з вибором партії, стільки ж не хочуть голосувати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Поліція: 73-річний чоловік помер в Києві не через ожеледицю, а від хвороби серця

Мережа центрів ментального здоров’я "Повернення" родини Пінчук розширилася до 10 центрів

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

Правила комендантської години в Києві змінено

Кулеба: У Києві тривають аварійно-відновлювальні роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА