Тимошенко лідирує в президентському рейтингу, за нею йдуть Порошенко і Ляшко - опитування фонду "Українська політика"

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко очолює рейтинг електоральних уподобань українців, за нею йдуть чинний Президент України Петро Порошенко і голова "Радикальної партії" Олег Ляшко, свідчать дані опитування, проведеного на замовлення фонду "Українська політика".
Згідно з оприлюдненими в четвер результатами дослідження, якби вибори відбулися б у найближчу неділю, то 10,3% респондентів віддали б свої голоси за Ю.Тимошенко (19,5% від тих, хто вже визначився). П.Порошенко підтримали б 8,9% (14,3%), а за О.Ляшко готові проголосувати 8,5% (12,6%). При цьому комік Володимир Зеленський трохи здав позиції - 7,4% (9,6%).
У фонді "Українська політика" припускають, що рейтинг О.Ляшко зміцнився після демонстрації ним позиції щодо введення воєнного стану в країні - пік опитування припав якраз на події навколо Керченської протоки. У той же час на рейтингу П.Порошенко введення військового стану не позначилося.
За даними опитування, починає втрачати свій електорат Юрій Бойко. Його рейтинг з 10% впав до 4,6%, при цьому почав рости рейтинг у представника "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула (3,1% загальний результат, 4,5% від тих, хто вже визначився).
Підтримка голови "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка становить 6,8% (7,8%), а співака Святослава Вакарчука - 3,9% (4%).
За лідера партії "Наші" Євгена Мураєва готові проголосувати 3,5% (6,8%).
Вибірка - 4512 респондентів у віці від 18 років. Дослідження проводилося в 16 обласних центрах, 4 великих містах, 14 малих містах, 17 селищах і 26 сільських населених пунктах у всіх областях України, за винятком непідконтрольних територій Донбасу і Криму. Похибка по вибірці становить 2,5%.