Гриценко розповів, як вплине воєнний стан на життя українців
Після введення воєнного стану в 10 областях головне завдання влади – пояснити українцям, що їм немає чого боятись, заявив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.
"Зараз владі треба сконцентруватись на тому, щоб пояснити людям, що треба жити спокійно. Не давати можливості гратись з гривнею. Наступу не буде ні сьогодні, ні завтра, треба аналізувати розвіддані", - підкреслив політик під час зустрічі з громадскістю в Одесі, повідомляє прес-служба "Громадянської позиції".
Він додав, що при нинішній чисельності Збройних Сил та при тому резерву, який є, немає передумов тривожитись про мобілізацію чи збільшення призову на строкову службу.
А.Гриценко додав, що в Україні треба піднімати боєздатність, виділяти більше коштів на армію, завантажити оборонні підприємства, передислокувати нові частини.
"Всі ці повноваження є, але президент прийняв рішення: воєнний стан. Коли він його ввів, то найгірше, що могло трапитись – якщо б парламент не підтримав. Тоді б вороги раділи", - вважає А.Гриценко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський продовжив воєнний стан і загальну мобілізацію ще на 90 днів
17:29, 30.10.2025
Уряд надав "Укрзалізниці" 8 млрд грн для безперебійної роботи в умовах воєнного стану
16:48, 23.10.2025
Кабмін збільшив до 2 разів повторну здачу кваліфікаційного іспиту для медиків в умовах воєнного стану
09:35, 23.10.2025
Рада продовжила воєнний стан в Україні
12:26, 21.10.2025
Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп
17:45, 20.10.2025
ОСТАННЄ
"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області
20:09, 06.09.2021
Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"
19:53, 08.04.2021
Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко
06:55, 05.04.2021
"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті
19:33, 04.04.2021
"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті