Інтерфакс-Україна
13:15 16.11.2018

Ляшко про роботу на радіо і телебаченні: Я ще вас здивую

1 хв читати

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко привітав працівників радіо і телебачення з професійним святом й заявив, що він ще повернеться до роботи у ЗМІ.

"Дорогі колеги телевізійники і радійники, прийміть щирі вітання з професійним святом! Ви робите велику справу, даючи людям можливість знати правду. І я теж святкую, бо у 2001-му році на запрошення Сергія Шолоха працював ведучим на радіо "Континент". А у 2016-му вів свою програму "Правда Ляшка" на каналі NewsOne. Це був неоціненний досвід. Але з цією професією я не прощаюся і ще вас здивую, шановні радіослухачі та телеглядачі", - написав політик на своїй сторінці в Фейсбук у п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан привітав лідера опозиційної "Тиси" Мадяра з перемогою

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА