Вибори
14:48 02.11.2018

Чумак: Лише новообраний президент може змінити виборче законодавство в Україні

1 хв читати
Чумак: Лише новообраний президент може змінити виборче законодавство в Україні

Народний депутат, лідер громадського об'єднання «Громадянський рух "Хвиля" Віктор Чумак в ефірі «Радіо НВ» розповів, що зараз жодна з провладних партій не готові взяти на себе відповідальність та змінити виборче законодавство. Це може може зробити лише новий президент.

«Жодна із провладних партій не готові брати на себе якусь відповідальність та змінювати виборче законодавство. Їм краще у старому болоті, тому що знають правила гри та не потрібно нічого міняти. Однак міняти необхідно. І все буде залежати від президентських виборів», - сказав В. Чумак.

Нардеп стверджує, що лише новий президент може змінити цю систему.

«Президент може взяти на себе цю відповідальність та війти з невідкладним законопроектом. Адже це відповідальність за майбутнє українців», - наголосив В. Чумак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

Євросоюз офіційно запускає програму Ukraine2EU для підтримки шляху України до вступу в ЄС

MS Amlin стала першим перестрахувальником-учасником програми ЄБРР зі страхування воєнних ризиків в Україні

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Комбат 425 ОББпС "ОЧІ": маємо БПЛА за ціною поганого танка за борт, наші фахівці вдосконалюють навички цілодобово

Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Гутерріш: Україна має легітимний уряд, який потрібно поважати

Європейська комісія розглядає спрощення енергетичних регуляцій для бізнесу – ЗМІ

Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА