Опозиціонери вимагають визнати перемогу своїх кандидатів у спірних округах, інакше звернуться до суду й розпочнуть безстрокову акцію протесту
Лідери опозиції Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко пішли до голови Центральної виборчої комісії України Володимира Шаповала з вимогою визнати перемогу кандидатів у депутати від опозиції в спірних округах.
"Ми нині йдемо до Шаповала. Ми не боїмося перевиборів в будь-яких округах, але в тих округах, де є всі оригінали документів, ми вимагаємо, щоб ЦВК визнала перемогу наших кандидатів. Інакше маємо намір звернутися до суду", - заявив на мітингу біля будівлі Центральної виборчої комісії А.Яценюк .
У свою чергу лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, виступаючи на мітингу, заявив, що опозиціонери вже зверталися до ЦВК стосовно результатів голосування в 13 окружкомах і звернуться до комісії знову. Якщо ж ці вимоги не буде виконано, то лідери опозиції оголосять безстрокову акцію протесту, наголосив О.Тягнибок.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради
11:32, 25.02.2025
Віталій Кличко розповів про незламність Києва за три роки війни
19:00, 24.02.2025
Кличко: Є можливість частково зняти обмеження руху Південним мостом
14:21, 24.02.2025
Результати виборів в Німеччині дуже позитивні для України – нардеп Клименко
12:52, 24.02.2025
ХДС-ХСС на чолі з Мерцом перемогли на парламентських виборах у ФРН
07:06, 24.02.2025
ОСТАННЄ
"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області
20:09, 06.09.2021
Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"
19:53, 08.04.2021
Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко
06:55, 05.04.2021
"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті
19:33, 04.04.2021
"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті