Вибори
19:09 13.03.2019

У Харківській області понад 6 тисяч виборців подали заяву про тимчасову зміну місця голосування

1 хв читати
У Харківській області понад 6 тисяч виборців подали заяву про тимчасову зміну місця голосування

Із 2 млн 38 тис 128 виборців, зареєстрованих в Харківській області, нездатних пересуватися самостійно менше 1,5%, повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.

"За даними держреєстру, в Харківській області - 2 мільйони 38 тисяч 128 виборців, з яких 26 тисяч 611 нездатних пересуватися самостійно, з відміткою про вибуття - 70 тисяч 57 осіб", - зазначила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Харківської обладміністрації Світлана Коломієць.

За її словами, в Харківській області заяву про тимчасову зміну місця голосування вже подали 6 тисяч 45 осіб.

С.Коломієць нагадала, що таку заяву виборець має подавати особисто. Щоб тимчасово змінити місце голосування, необхідно звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання або перебування, з собою необхідно мати паспорт громадянина України та мотивоване звернення (це може бути довідка з місця роботи, навчання, проїзні документи, санітарно-курортна довідка тощо).

Кожен виборець може особисто перевірити інформацію про своє внесення або невнесення до Державного реєстру виборців, звернувшись до програмного ресурсу "Особистий кабінет виборців" на сайті Центральної виборчої комісії.

Чергові президентські вибори відбудуться в Україні 31 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Агротрейд" почав посівну камапнію-2025 з висіву гірчиці на 600 га

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

За кордоном перебуває 5-6 млн українських виборців, а на консульському обліку менше 400 тис. – голова ЦВК

Кількість постраждалих через ворожий авіаудар по центру Купʼянська зросла до трьох

РФ вдарила КАБом по центру Куп’янська, є постраждала, під завалами можуть бути люди - Синєгубов

Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

Один цивільний поранений внаслідок атаки російського БпЛА у Харківській області

Через ворожий обстріл Борової Харківської області постраждала одна людина – прокуратура

Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА