Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
16:03 17.04.2019

Порошенко проти зміни правил парламентських виборів перед їх проведенням

1 хв читати
Порошенко проти зміни правил парламентських виборів перед їх проведенням

Президент України Петро Порошенко вважає, що змінювати правила парламентських виборів за півроку до їх початку ризиковано.

"Сьогодні, коли наближаються вибори, і буде хтось намагатися менш ніж за півроку до виборів змінити стандарти виборів, ризиковано. Текст закону про вибори парламент має дуже уважно подивитися, кінцевий варіант, оскільки я не можу допустити, щоб там були ознаки сепаратизму чи федералізму, щоб у нас з'явилися Хмельницька або Галицька партії, Донецька партія, Одеська партія з абсолютно різними інтересами", - сказав П.Порошенко під час дискусії з представниками громадських організацій в середу в Києві.

На думку президента, набагато реалістичніше запропонувати парламенту, щоб закон про відкриті списки працював із наступних парламентських виборів.

"Якщо ми хочемо вийти на результат, потрібно шукати компроміс, якщо ми намагатимемося продавити - це закінчитися нічим", - наголосив П.Порошенко.

Він нагадав, що фракція "Блок Петра Порошенка" підтримала проект Виборчого кодексу під час першого читання.

7 листопада 2017 року Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект №3112-1 "Проект Виборчого кодексу України" авторства групи народних депутатів на чолі зі спікером парламенту Андрієм Парубієм.

Документ передбачає систему регіональних відкритих списків на виборах народних депутатів.

Крім того, законопроект передбачає 4%-й прохідний бар'єр до парламенту.

Чергові вибори до ВР мають відбутися восени 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Україна зберегла у 2026р заборону експорту природного газу, але дозволила експорт солі та коксівного вугілля

Посол України в Польщі: Будь-які прояви насильства або мови ненависті щодо українців є неприйнятними та мають отримувати належну правову оцінку

Порошенко передав "Блискавки" та інше обладнання бригадам ЗСУ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА