Вибори
15:25 06.12.2018

Новинський: Припинення дії договору про дружбу з РФ – помилка влади

2 хв читати
Новинський: Припинення дії договору про дружбу з РФ – помилка влади

Припинення дії договору про дружбу, співпрацю та партнерство між Україною та Російською Федерацією стане додатковою перешкодою для виконання Мінських угод, заявив голова фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський.

"Якщо ми прагнемо миру, потрібно шукати компроміс. Ну а якщо продовжувати війну - тоді підвищувати градус протистояння, що власне і відбувається в стінах парламенту. Це дуже небезпечно. Рано чи пізно все одно потрібно буде шукати компроміс з Росією", - підкреслив В.Новинський в кулуарах Верховної Ради в четвер.

За його словами, голосування в парламенті про припинення договору з РФ є суто технічним рішенням.

"Раз в десять років договір повинен продовжуватися. Якщо якась зі сторін не збирається цього робити, то вона повинна попередити іншу сторону про це за півроку. Саме півроку тому МЗС України повідомив про це російську сторону. Тому зараз у Верховній Раді - чисто технічне голосування. Але, на жаль, в стінах парламенту знову дуже довга політична дискусія з цього питання і знову розпалюються пристрасті", - зазначив опозиційний політик.

На думку В.Новинського, припинення дії Договору про дружбу з РФ – це помилка влади.

"У цьому договорі закладено дуже багато пунктів, які корисні та потрібні Україні, наприклад, пункт про розмежування кордонів. Саме на такі пункти України може посилатися під час суперечок з Росією в арбітражах. Але зараз виникають юридичні сумніви, як це буде відбуватися далі", - додав голова політсили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

В Офісі президента Аргентини повідомили про "теплу розмову" між Мілеєм та Зеленським

Макрон провів розмову із Зеленським та закликав Росію довести, що вона дійсно хоче миру

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Путін заявив про початок зрушень у відносинах між США та РФ після розмови з Трампом і перших контактів по лінії МЗС

Українські активісти в Італії та італійські підприємці об’єдналися для підтримки проєктів післявоєнного відновлення України

Глава МЗС Австрії: Наші компанії могли б зробити значний внесок у відбудову України, незабаром до Києва вирушить бізнес-делегація

Глава МЗС Австрії: Без суверенітету і територіальної цілісності не може бути миру в Україні в довгостроковій перспективі

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА