Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:52 28.03.2019

На вихід до другого туру претендують Зеленський, Порошенко і Бойко - опитування The Belgium-Ukraine Research Institute

2 хв читати
На вихід до другого туру претендують Зеленський, Порошенко і Бойко - опитування The Belgium-Ukraine Research Institute

Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко увійшов до трійки лідерів президентських перегонів, обігнавши Юлію Тимошенко і зрівнявшись з чинним главою держави Петром Порошенко, свідчать результати опитування проведеного в кінці березня міжнародним дослідницьким центром The Belgium-Ukraine Research Institute (Бельгія).

Так, за Володимира Зеленського готові голосувати 24,2% виборців, за П.Порошенка - 15,1%, за Ю.Бойка - 15%, за Ю.Тимошенко - 14,7%.

Інші кандидати мають рейтинг набагато нижче: Анатолій Гриценко - 7,5%, Олег Ляшко - 5,2%, Олександр Вілкул - 3,4%, Руслан Кошулинський - 2,8%, Ігор Смешко - 1,9%, Ілля Ківа - 1,1%, Олександр Шевченко - 0,8%.

За словами дослідників, серйозне збільшення електоральної підтримки Ю.Бойка може бути результатом його візиту до Москви, де він провів зустріч з російським прем'єр-міністром і главою "Газпрому". Виборці могли підтримати два головних результати цієї зустрічі: у разі відновлення прямих поставок російського газу його ціна була б на чверть нижче, ніж закупівлі України в Європі сьогодні, що, в свою чергу, знизило б вартість комунальних послуг. По-друге, збереження транзиту газу через українську газотранспортну систему.

Що стосується парламентських виборів, то шанси на потрапляння до наступного складу українського парламенту мають: "Слуга народу" - 18,2%, "Опозиційна платформа - За життя" - 14,8%, "Батьківщина" - 14,5%, "Блок Петра Порошенко "Солідарність" - 11,3% і "Громадянська позиція" - 5,8%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

Петро Порошенко передав Дніпру зарядні станції, генератори і буржуйки

Зеленський: найближчим часом будуть представлені керівники чотирьох областей

Уряд підготує рішення, щоб забезпечити можливість для некритичних установ залишити людей вдома на період непогоди - Зеленський

Зеленський попередив про можливий новий російський масований удар вночі

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА