Інтерфакс-Україна
17:45 10.11.2025

ССО знову уразили нафтобазу "Гвардійський" на ТОТ Криму

1 хв читати
ССО знову уразили нафтобазу "Гвардійський" на ТОТ Криму

Підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних сил України вкотре уразили нафтобазу федеральної державної казенної установи (ФДКУ) "Гвардійський" у тимчасово окупованому Криму.

"У ніч на 10 листопада підрозділами Сил спеціальних операцій було завдане успішне ураження нафтобази ФГКУ "Гвардійський" в н.п. Кар'єрне, Сакський район, ТОТ Крим, Україна. Безпілотники ССО поцілили у насосну станцію на території нафтобази", - йдеться у повідомленні ССО у Телеграмі.

 

Зазначається, що ФДКУ "Гвардійський" є важливим елементом паливо-логістичної системи окупаційної влади в Криму, що має вважливе значення для забезпечення військових об’єктів і транспорту ворожої армії.

Як повідомлялось, 17 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій ударними дронами уразили ряд об’єктів противника на тимчасово окупованій території АР Крим, зокрема, нафтобазу у н.п Гвардійське та ФДКУ комбінату "Гвардійський", що в н.п Кар’єрне, Сакського району.

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА